بهترین راه برای ساختن سازمانی که برازنده آینده باشد، ساختن سازمانی است که برازنده انسان باشد.

(گری همل)

معرفی کارجویان منابع انسانی(فرای رزومه)

در این صفحه معرفی افراد کارجو در حرفه مدیریت منابع انسانی را ملاحظه می فرمایید، این یک معرفی متفاوت از جانب کارجویان با تاکید روی ویژگی های فردی، باورها، نگرش ها، ارزش ها و چشم انداز آن ها می باشد. چیزی که ما در استخدام به آن نیاز داریم. و شرکت های بزرگ دنیا هم بدنبال آن می گردند، به طور مثال ایوای(EY)، که یک شرکت حسابداری جهانی است، به تازگی اعلام کرده شرط داشتن تحصیلات دانشگاهی را از معیارهای جدید استخدامی‌اش حذف می‌کند: این شرکت در یک مطلب مطبوعاتی نوشت: “پژوهش‌های ما هیچ مدرکی دال بر این نتیجه‌گیری نیافته است که سابقه‌ی موفقیت در تحصیلات عالی دانشگاهی رابطه‌ی مستقیمی با موفقیت‌های آتی داشته باشد.”

یا تجربه جک ولش که می گوید:

"بسیاری از اشتباهات استخدامی من برخاسته از پیش داوری های نادرست من بود. در ابتدا من عاشق موقعیت و موفقیت های تحصیلی افراد بودم، اما به تدریج دریافتم که تحصیلات فرد، به تنهایی، چیز زیادی درباره جستجوگری، تعهد، هیجان و چالشگری فرد را نشان نمی دهد".

عامل موفقیت در استخدام این است که بدانیم دنبال چه فردی می گردیم؟ با چه شایستگی ها، ارزش ها و باورها، رسالت و چشم اندازی؟ 

هدف این است که افرادی را استخدام کنید که به چرایی شما، هدف‌تان و باورتان و شایستگی های مورد انتظارتان نزدیک هستند و رفتاری دارند که با فرهنگ شرکت شما همخوانی دارد. فقط وقتی چنین شرایطی وجود داشت، باید سراغ تجربه و دیگر مهارت‌هایشان بروید.

هدف ما در آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی این است که به شما به عنوان کارفرما کمک کنیم تصویر متفاوت تری از کارجویان در حرفه مدیریت منابع انسانی را مشاهده کنید، تصویری که مبتنی بر نگرش یک فرد در مورد خودش، باورهایش و آنچه که می خواهد در زندگی حرفه ای داشته باشد و تجربه کندمی باشد. 

بعد از مشاهده معرفی این افراد و انتخاب آن هایی که به باور سازمان شما نزدیک ترند می توانید از طریق ارتباط با ما درخواست کنید که رزومه آن ها در اختیار شما قرار گیرد.

یاسمن

از انجام کارهای کوچک و پست در سازمان ترسی ندارم،(همانطور که گاهی که لازم بوده انجام داده ام) چون نگاه من به این نوع کارها،همان نگاه به پله است. پله هایی که برای رسیدن به طبقه آخر باید طی شوند. برای رسیدن به هدفم بهترین خودم رو ارائه میدم.

هانیه

علاقمند به یادگیری و روحیه بالا در کار تیمی و توانمند به تحلیل و حل مساله.
علاقمند به ایجاد فرایند و راه حل های کاربردی.

شانط

بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراژیک میباشم در کادر درمان و بیمارستان مشغول بودم و مسلط به امور منابع انسانی میباشم بسیار علاقمند به این امور میباشم و علت ادامه تحصیلم همین بوده است با پشتکاری که دارم خیلی سریع میتوانم در حوزه منابع انسانی را با موفقیت بگذرانم و میتوانم فردی مفید و شایسته برای سازمان شوم.
با تشکر

ستاره

من شخصی خلاق و ایده آل گرا هستم و همیشه به دنبال نوآوری ها و نکات طلایی و لازم التوجه در مدیریت هستم

کمال

دانش آموخته رشته مهندسی سیستمهای کنترل هستم و کار حرفه ای خود را بعنوان مهندس سیستم در صنعت خودرو شروع کردم، دانش مهندسی سیستم و مفهوم تفکر سیستمی در کنار علاقه شخصی به موضوعات روانشناختی و اجتماعی، موجب شد که کار در زمینه مهندسی سیستمهای انسانی را بعنوان مسیر شغلی آینده دنبال کنم.

علی

بخاطر علاقه ام به علوم اجتماعی و جامعه شناسی با وجود اینکه در پوزیشن های فروش و بازاریابی پیشنهادات خوبی دارم ولی ترجیح دادم در حوزه منابع انسانی اطلاعات علمی ام را بالا ببرم و با پشتکاری که از خودم سراغ دارم خیلی سریع میتوانم چالش های پیش رو در حوزه منابع انسانی را با موفقیت پشت سر بگزارم و میتوانم فردی مفید و شایسته برای سازمان شوم.

الهه

من دغدغه ای دارم یا بهتر بگویم رسالتی، میخواهم تمام کارجوها و کارفرماها بهم برسند، جلسات مصاحبه حرفه ای تر برگزار شود و هر دو طرف از انتخابشان سود ببرند، به عنوان نماینده کارفرما آشنایی با افراد جدید را تجربه کرده ام که بی نهایت برایم جذاب است و هم اکنون هم به عنوان کارجو هستم، یک HRWOMAN.
آشنایی با درون انسانها و تلاش برای بهتر کردن حالشون به من احساس غرور می دهد، توانایی اداره کردن و برنامه ریزی یک گروه یا یک دورهمی را دارم و از این کار لذت میبرم.
دیده شدن، پیشرفت و اعتماد مدیرم باعث میشود که از دل و جان کار کنم، گویی آن شرکت از پوست و استخوانم است.
مسائل و اتفاقات جدید برای یادگیری و تجربه را ایجاد و استقبال می کنم، مسیر زندگی شغلی خود را پیدا کرده و در حال حرکت هستم و پس از گذراندن دره ها و قله های کوچک و بزرگ میخواهم به اوج برسم، در حوزه منابع انسانی متخصص و حرفه ای شوم.

مرضیه

فارغ التحصیل مدیریت دولتی، علاقه مند به یادگیری در حوزه اجرای مباحث مدیریت ازجمله منابع انسانی،و اینکه تئوری های آموخته شده در سازمانها به چه صورت اجراشده؟ ویادگیری مواردی که فقط به صورت تجربی امکان دارد.در بیان کلی در رشته خود فعالیت داشته باشم وتجربه کسب کنم.

سهیلا

کارشناس منابع انسانی هستم برای کار منابع انسانی ساخته شده ام ویژگی های شخصیتی من مطابق با شغل ام است و علاقمند به رشد و توسعه فردی و شغلی هستم.

علیرضا

نتيجه گرا هستم و تلاشم در راستاي اين است كه منابع انساني در سازمانها به سرمايه هاي انساني تبديل شود.

شیدا

من کسی هستم که چالش‌ها و شاخه‌های زیادی را تجربه کرده‌ام و هیچوقت مسیر خطی از پیش تعیین شده‌ای را طی نکرده‌ام؛ علاقه زیادم به روانشناسی، ریاضی، موسیقی، ادبیات و ... من را در جایگاه‌های مختلفی قرار داده است و درنهایت چیزی که با روحیات و توانایی‌های من سازگاری بسیار زیادی دارد حوزه منابع انسانی و چالش‌ها و ایده‌های متفاوت و طی مسیری خلاقانه در این زمینه است. من نسبت به جزئیات رفتاری انسان‌ها هشیاری بالایی دارم، فردی واقع‌بین هستم که بیشتر تمرکزم بر روی واقعیت‌های دنیای اطراف است. ارتباط با دیگران، شناخت آن‌ها و کشف ویژگی‌های شخصیتشان بسیار برایم جذابیت دارد و به‌دنبال کار در محیط جمعی هستم. من شاید از لحاظ تحصیلات مرتبط (فعلا) فرد واجد شرایطی برای این شغل نباشم اما باتوجه به شناختی که از خود دارم و بازخورد دیگران اطمینان دارم که فرد مناسبی برای این کار هستم.

محمدمهدی

فردی امیدوار به زندگی پر تلاش و با انگیزه و تا حدودی نا امیدی را بی معنی میدانم و معتقدم اگر کاری را دوست داشته باشید میتوانید به بهترین شکل انجام دهید. عاشق چالش و حل مسائل و مشکلات هستم و از زندگی فقط یک حال خوب میخواهم که حال خوب در گرو کار خوب میتواند باشد که با توجه روحیات و علایق و تحصیلاتم منابع انسانی رو انتخاب کرده ام

Employees are not human resources nor human capital

They are human

هیچ سازمانی نمی تواند کاری بیش از توانایی کارکنانش انجام دهد.


(پیتر دراکر)

Joomla Theme