بهترین راه برای ساختن سازمانی که برازنده آینده باشد، ساختن سازمانی است که برازنده انسان باشد.

(گری همل)

آموزش های غیرحضوری مدیریت منابع انسانی

به عنوان متولی منابع انسانی در سازمانی مشغول به کار شده‌ام از کجا باید شروع کنم؟ چه فرآیندهایی را در سازمانم مستقر کنم و چگونه؟


فقدان دانش و آموزش‌های کاربردی آزموده شده در ایران، دغدغه بسیاری از متولیان منابع انسانی است که به دنبال انجام فعالیت‌های ارزش‌آفرین و بومی شده در سازمان خود هستند. 
دوره های آموزشی غیرحضوری مدیریت منابع انسانی به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی و با روش‌های آزموده شده در ایران، و در پاسخ به همین دغدغه ایجاد شده است. به گونه‌ای که متولیان منابع انسانی با طی این دوره ها قادر باشند فرآیندهای اصلی منابع انسانی را در سازمان خود طراحی و پیاده سازی نمایند.

 

برای آشنایی بیشتر، معرفی دوره های آموزشی را در فیلم زیر از زبان مدرس دوره ها مشاهده بفرمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر روی عنوان هر دوره کلیک نمایید.

عناوین دوره ها

ماژول 1: گام به گام طراحی یک تجزیه و تحلیل شغل کارآمد

ماژول 2: گام به گام طراحی مدل شایستگی

ماژول 3: گام به گام جذب و استخدام اثربخش

ماژول 4: گام به گام طراحی سیستم آموزش کارکنان

ماژول 5: گام به گام طراحی سیستم مدیریت عملکرد کارکنان

ماژول 6: گام به گام کانون های ارزیابی و توسعه

ماژول 7: گام به گام طراحی سیستم جانشین پروری

ماژول 8: گام به گام انگیزش و دلبستگی سازمانی

 

 

شرایط تخفیف 

خریداران هر دوره برای خرید دوره بعد 15 درصد و خریداران کل دوره ها به صورت همزمان 20 درصد تخفیف خواهند داشت، برای دریافت کد تخفیف تماس بگیرید.

 

خریداران قبلی دوره ها چه می گویند؟

خانم رنجبر: خریدار تمامی دوره ها

سلام خانم جلالی عزیز، خواستم از این طریق بابت کار کیفی‌ای که در قالب دوره‌های آنلاین ۷ ماژول در وبسایتتون ارائه دادین، قدردانی کنم. بسیار تجربهٔ لذت بخشی داشتم از خرید این دوره‌ها از سایتتون، اینکه بعد از خرید بلافاصله، بدون هیچ خطایی درسها برام ایمیل میشد و مهمتر اینکه ویدئوها در قسمتهای کوتاه تهیه شده بودن و بدون حاشیه به نکات مهم و کلیدی پرداخته میشد. بازم ممنون از زحماتتون و این دورهٔ ارزشمندی که تهیه کردین و براتون بهترینها رو آرزو میکنم.

 

خانم دری: خریدار تمامی دوره ها

جاي خالي دوره هاي مفيد و كاملا كاربردي در آموزش منابع انساني به متوليان آن احساس مي شد، دوره هاي تهيه شده مي تواند اين شكاف را به نحو قابل قبولي جبران كند، اين دوره ها را به كساني كه قصد دارند وارد حرفه منابع انساني شوند و يا در هر رده اي در اين حرفه شاغل به كارند و نياز دارند دانش خود را غني سازند پيشنهاد مي كنم، اين دوره ها با مطالعه منابع معتبر و اصلي و متعدد و تجربيات واقعي و عملي تهيه شده و محتواي ان با اهدافش كاملا همراستاست.

 

آقای اسطوره: خریدار تمامی دوره ها

از اونجای که یک قسمت کار خودم مربوط به تولید محتوای اموزشی برای رشد کسب و کارهستش ،بعنوان متولی منابع انسانی واقعا به جرات میگم طبق بازخورد و نتایجی که من از مشاهده و عمل کردن به محتوای این دوره غیر حضوری حرفه ای منابع انسانی شما خانم‌جلالی عزیز گرفتم در سطح بینظیری خرسندم..
چرا که کاملا کاربری و برای هر سطحس از‌کسب وکارها مفید و کاربردی هستش..خدایش بعد حدود۶ماه تحقیق در خصوص این رشته ناب ترین محتوای که تونست بدرد کسب وکار و تخصص من بخوره محتوای دوره ی شماست...دوقسمت از این دوره بیشتر از بقیه قسمتهاش برام جالب و پربازده بودش.یکیش سوالات اخر هر ماژول که حکم یک ارزیابی حرفه ای از لحاظ دریافت محتوا برای عمل بمن داد..دوم اینکه بحث عملی کردن هر ماژول که خیلی واقعیت انجام اون کارو برام‌شفاف میکنه...واقعا بینظیرن..و خداروشکر که باشما اشنا شدم..سپاس بیکران از محتوای پر کاربردتون...

 

خانم ربانی: خریدار تمامی دوره ها

ممنون از آموزش خوبتون. من به تازگی شغلم رو به عنوان کارشناس منابع انسانی شروع کردم و قبل از شروع کار، از این دوره ها برای یادگیری استفاده کردم.
طرز بیان دروس واضح و شفاف هستند و توضیحات به گونه ای است که به راحتی می توان فرایندهای منابع انسانی رو با کمک این آموزش ها، در یک سازمان پیاده سازی کرد.
در حال حاضر من با کمک آموزش ها، فرایند تجزیه و تحلیل شغل و مدل شایستگی را انجام دادم و وارد مرحله جذب نیرو شدیم. داوطلبانی که برای مصاحبه به شرکت ما مراجعه می کنند، فیدبک خوبی در مورد نحوه مصاحبه به ما میدهند و سوالات و طریقه مصاحبه ما براشون جذابه. و تا این مرحله هم از روند استخدام نیرو راضی هستیم.

 

آقای علوی: خریدار دوره های تجزیه و تحلیل شغل، مدل شایستگی و مدیریت عملکرد

دوره های آکادمی منابع انسانی، کاربردی و جامع بوده و با توجه به قیمت مناسب آنها می تواند جعبه ابزار مناسبی در حوزه منابع انسانی در اختیار متولیان آن قرار دهد.
روش نظام مند فایلها، تمرینهای عملی، ارزیابی ها، پشتیبانی و همراهی مدرس از ویژگی های منحصر بفرد این دوره های آموزشی است.
این سبک جدید از آموزش را که فارغ از فاصله های جغرافیایی می توان آموزش دید و توسعه پیدا کرد را به همه مدیران و کارشناسان منابع انسانی توصیه می کنم.

 

خانم اعظمی خریدار تمامی دوره ها

سرکار خانم جلالی عزیز از اینکه با شما و آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی آشنا شدم بسیار خرسندم.
به نوبه خودم به خاطر طراحی دوره های آموزشی مفید و کاربردی از شما و همکاران تون قدردانی میکنم.

طی ۱۳ سالی که در این حوزه مشغول به کار هستم، کمتر دوره های این چنین کاربردی دیده بود، دوره های آموزشی طراحی شده در این آکادمی کاملا کاربردی، عملیاتی و بدون حاشیه و تئوری پردازی است و به طور کامل فرآیندهای منابع انسانی را پوشش می دهد. علاوه بر دوره ها، مطالب سایت نیز بسیار آموزنده است که با قلم روان و زبان شیوایی بیان شده اند.
سایت آکادمی رو به همکاران و دوستان علاقه مند به مباحث منابع انسانی معرفی کرده ام و یک روز در هفته رو به بحث درباره یکی از موضوعات اختصاص دادیم.

پرتوان و مستدام باشید.💐

 

خانم چابکی: خریدار تمامی دوره ها

برای من که سریع میخواستم با یه فانکشن آشنا بشم عالی بودن تو وقتهای پرتم تو گوشیم فایلها رو نگاه میکردم بعد برای خودم نت برمیداشتم، برای من بینهایت خوب بود بهم در کمترین زمان دید عالی داد.

 

خانم پورکیا: خریدار تمامی دوره ها

فایل های آموزشیتون خوب بود. در واقع خیلی خوب بود. با وجودیکه حوزه و علاقه ام، سالها آموزش بود با فرایندهای دیگه آشنا و بهشون علاقمند شدم. بخصوص به مباحث تجزیه و تحلیل شغل و طراحی مدل شایستگی.
محتوا خیلی روان و خوب توضیح داده شد.
پیشنهادم اینه:
برای ارتقا کار میشه دوره را سطح بندی کرد و توضیح داد که این دوره بیشتر مناسب افراد با سابقه کار ۲ تا ۵ سال هست، افراد با سابقه کار بیشتر نیاز به مطالب خاص تر دارند.
مطالب این دوره جمع بندی خوبی در سطح کارشناسی داره. برای مدیران زیاد نیاز به مطالب کاربردی تره.
در مجموع من خیلی راضی بودم. خیلی.

 

آقای تقی یار: خریدار دوره  طراحی مدل شایستگی

با سلام و عرض ادب
بنده مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه سرکار محترم خانم جلالی تقدیم می دارم.
و امیدوارم برگزاری و آموزش این چنین دوره هایی پابرجا و تداوم داشته باشد.
این دوره بسیار مفید و کاربردی هست و همه دوستانی که در شرکت و سازمان خود متولی تدوین مدل شایستگی و استقرار کانون ارزیابی هستند میتوانند از اون استفاده کنند.همه مطالب بیان شده دارای رفرنس هست و چکیده ده ها مقاله و کتاب است و بجای صرف وقت بسیار برای جستجو مطالب در این خصوص میتونید با دیدن این دوره همه اون مطالب را یکجا یاد بگیرید.

 

خانم مطیعی: خریدار دوره  جذب و استخدام اثربخش

 دوره آموزشی جذب و استخدام یه پیش زمینه کلی از نحوه کار  و جذب به مخاطب القا می کنه و برای کسانی که مبتدی هستن خیلی مفید هست و مسیر صحیح حرکت رو نشون میده ،بنده بعد از اتمام دوره متوجه شدم چارچوب جذب و استخدام به چه شکلی هست،از شما مدرس خوب این دوره سرکار خانم جلالی بسیار متشکرم

 

 آقای چکامه: خریدار دوره طراحی مدل شایستگی

من از دوره طراحی مدل شایستگی اکادمی تخصصی منابع انسانی برای تدوین مدل شایستگی استفاده کرده ام.
این دوره مفاهیم پایه ای را کامل پوشش داده تا به مفاهیم نوین رسیده و به روش تدوین مدل شایستگی پرداخته است.
این دوره از لحاظ اینکه چکیده مقالات و مطالب بوده بسیار کاربردی و مناسب است و بدلیل ذخیره سازی زمان، به کارشناسان منابع انسانی توصیه میکنم از این دوره استفاده کنند.
در انتها از سرکار خانم جلالی بابت زحماتشان که در تهیه این دوره مفید بسیار تشکر میکنم.

 

خانم علی اکبر: خریدار تمامی دوره ها

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات خانم جلالی بابت تدوین دوره ها اون هم با قیمت مناسب، من از دوره شرح مشاغل و آموزش استفاده کردم تا قبل از این فکر میکردم تهیه کاربرگ برای انجام امور منابع انسانی کار دشواریه ولی بعد از استفاده از دوره ها متوجه شدم تصورم اشتباه بوده بنظرم به جای صرف وقت و هزینه زیاد برای گذروندن دوره ها بصورت حضوری، بهتره از این دوره ها استفاده بشه تا هم در وقت صرفه جویی بشه هم با توضیحات روان و قابل فهم خانوم جلالی دیگه نیازی به هزینه آنچنانی نیست برای استفاده از مطالب.
بعد از اتمام دوره متوجه شدم برای تهیه شرح شغل ها باید از کجا شروع کنم به نوعی مسیر حرکت رو به آدم نشون میده.

 

آقای بی باک: خریدار دوره  مدیریت عملکرد کارکنان و تجزیه و تحلیل شغل کارآمد 

با عرض سلام و احترام
قبل از اینکه بخوام در مورد دوره مدیریت عملکرد صحبت کنم خیلی خوشحالم که با آکادمی مدیریت منابع انسانی آشنا شدم. مطالبی که بر روی سایت قرار داده شده بسیار جهت دهنده و سازنده می باشد که مسیر برای حرفه ای شدن را فراهم نموده است. که حاصل تلاش شما سرکار خانم جلالی هست که هر باره با سعه صدر پاسخگوی تمامی سوالات بنده بوده اید و قدر دان زحمات شما هستم
دوره مدیریت عملکرد کاملا ساده و قابل درک عنوان شده است که پس از طی دوره کافیست یک بار مراحل تجربه شود. البته تهیه شاخص های رفتاری نیاز به بررسی و توضیح بیشتر دارد که قطعا در ماژول طراحی مدل شایستگی می توان این توانایی را بدست آورد که هنوز بنده این ماژول را تهیه نکرده ام. در کل بنده کاملا از بابت اولا هزینه دوره و ثانیا مرحله به مرحله برگزار کردن دوره راضی هستم به امید شرکت در دوره های مدیریت جامع منابع انسانی توسط شما

 

خانم اصلانی: خریدار دوره آموزش کارکنان

به نظر بنده اينكه چنين سازماني وجود دارد كه آموزش ها رو به صورت مجازي در اختيارگروه منابع انساني قرار داده بسيار عالي است و حتي مي توان براي اثر بخشي بيشتر حالت كارگاهي پيدا كند اين در حالي است كه قيمت بالا نره و حتي مي تونيد توي دانشگاه هاي مديريت اين دوره های
رو  كاربردي بگذارید چون من الان كه دانشجوي ارشد اين رشته هستم مي بينم اين مطالب كه بسيار هم كاربردي هست ارائه نمي شه وچه خوبه چنين دوره هايي اونجا هم برگزار شه.


مرجان زندی Gravatar   12.03.1399 06:53
با سلام
لطفا مبلغ دوره و مراحل ثبت نام را بفرمائید.
با تشکر
 
سونیا جلالی Gravatar   13.03.1399 04:00
سلام
روی عنوان هر ماژول کلیک بفرمایید اطلاعات کامل هست
 
فریدون گلعلی زاده Gravatar   19.02.1399 09:35
درود به شماخانم‌ جلالی
زحمت می کشید هزینه دوره ها رو‌برای من هم ارسال بفرمایید؟
ممنونم
 
دنیا حسینی Gravatar   15.02.1399 13:10
با سلام لطفا هزینه دوره ها را برای من ارسال کنید،
 
سیما صیدی Gravatar   30.01.1399 06:29
با تشکر
امیدوارم فایل ارسالی بعداز مطالعه بسیار مفید واقع شود
 
مازیاررضایی Gravatar   09.12.1398 08:00
باسلام و احترام؛
لطفا نحوه ثبت نام و هزینه دوره ها رو اعلام بفرمائید.
سپاسگزارم
 
سونیا جلالی Gravatar   09.12.1398 11:15
سلام
روی عنوان هر ماژول کلیک بفرمایید اطلاعات کامل هست
 
فرهاد حسین پور Gravatar   04.09.1398 13:45
با سلام و عرض ادب؛
لطفاً نحوه ثبت نام ، مبلغ رو توضیح بفرمایید/.
 
سونیا جلالی Gravatar   05.09.1398 04:35
سلام
روی عنوان هر دوره کلیک بفرمایید، اطلاعات کامل هست
 
علی یاری Gravatar   20.07.1398 08:16
خواهشمند است نحوه ثبت نام مبلغ و در خصوص زمان و مدرک توضیحاتی ارائه فرمایید باتشکر
 
 
 • Smileys
 • :confused:
 • :cool:
 • :cry:
 • :laugh:
 • :lol:
 • :normal:
 • :blush:
 • :rolleyes:
 • :sad:
 • :shocked:
 • :sick:
 • :sleeping:
 • :smile:
 • :surprised:
 • :tongue:
 • :unsure:
 • :whistle:
 • :wink:
 
 • 1000 تعداد کاراکتر باقی مانده
   
 

Employees are not human resources nor human capital

They are human

هیچ سازمانی نمی تواند کاری بیش از توانایی کارکنانش انجام دهد.


(پیتر دراکر)

Joomla Theme